banyaszkor.hu
banyaszkor.hu
Bemutatkozás
Hírek
Útvonalak
Nagykörök (32-87 km)
Szent Borbála-kör 87 km
Schmidt Sándor-kör 54 km
Homokvasút-túra 36 km
Hantken Miksa-kör 32 km
Kiskörök (12-22 km)
Reimann-altáró-kör 12 km
Erzsébet-akna-kör 12 km
Borókási-táró-kör 13 km
Pálinkás-táró-kör 12 km
Tanbánya-kör 22 km
Lencsehegy-kör 12 km
XX-as akna-kör 11 km
Teljesítés
Emlékhelyek
Reimann-altáró
VIII-as akna
VI-os akna
Henrik hegy
Csolnok bányászata
IX-es akna
Miklós-berek
Tokod bányászata
Tokod, bányászemlékmű
Mogyorósbánya
Bajót-Szarkáspuszta bányászata
Miklós-akna
Homokvasút
Térkép
Segítünk
Díjazás
Kapcsolat
Ranglista
Bejelentkezés
Regisztráció
Ranglista
Teljesítési idő alapján
Teljesítések száma alapján
Jelenleg úton
Legutóbbi teljesítők
Túra
Hantken Miksa-kör (32,0 km)
Schmidt Sándor-kör (54,0 km)
Reimann-altáró kör (12,2 km)
Borókási-táró kör (13,2 km)
Erzsébet-akna kör (11,3 km)
Tanbánya-kör (21,8 km)
Pálinkás-táró-kör (12,0 km)
Hantken Miksa-kör fordított bejárás (32,0 km)
Schmidt Sándor-kör fordított bejárás (54,0 km)
Lencsehegy-kör (12,0 km)
XX-as akna-kör (11,0 km)
Homokvasút-túra (36,0 km)
Szent Borbála-kör (87,0 km)
Teljesítési mód
Túra
Futás
Kerékpártúra
E-bike
1
: Molnár Krisztián
Befutó idő: 01:51:33
2
: Zsolt Illés
Befutó idő: 01:51:54
3
: Edit Mosolygó
Befutó idő: 01:52:01
4
: Plechl Sándor
Befutó idő: 01:54:12
5
: Aschenbrenner Dávid
Befutó idő: 02:02:48
6
: Tóth Tamás
Befutó idő: 02:11:42
7
: Bártfai Tamás
Befutó idő: 02:14:11
8
: Jánosi Dániel Csoportja (2 fő)
Befutó idő: 02:21:26
9
: Varga László
Befutó idő: 02:28:11
10
: Rati Orsolya
Befutó idő: 02:28:34
11
: Hetei Regina
Befutó idő: 02:28:56
12
: Molnár Henriett
Befutó idő: 02:35:08
13
: Zink Tamás
Befutó idő: 02:40:37
14
: Vági Péter
Befutó idő: 02:41:18
15
: Ujvári Györgyi
Befutó idő: 02:42:22
16
: Szabó Csaba
Befutó idő: 02:42:23
17
: Tóth Zoltán Zénó
Befutó idő: 02:42:48
18
: Róth András
Befutó idő: 02:43:13
19
: Szabó-Czimbalmos Jánosné
Befutó idő: 02:43:38
20
: Hajnal Kitti
Befutó idő: 02:43:39
21
: Ocsovai Mária
Befutó idő: 02:44:43
22
: Sárik Péter
Befutó idő: 02:44:43
23
: Marosvári István
Befutó idő: 02:45:00
24
: Roland Trexler
Befutó idő: 02:45:53
25
: Sárdi Dávid
Befutó idő: 02:47:09
26
: Jónás Tamás
Befutó idő: 02:48:17
27
: Blum Viktória
Befutó idő: 02:48:29
28
: Dr. Marosvölgyi-Szőke Luca
Befutó idő: 02:50:48
29
: Ginter Gábor
Befutó idő: 02:51:10
30
: Dr. Fekete Miklós
Befutó idő: 02:51:20
31
: Vékony György
Befutó idő: 02:52:45
32
: Kormos István
Befutó idő: 02:57:36
33
: Zsolt Illés
Befutó idő: 02:59:26
34
: Süti csapatépítő (19 fő)
Befutó idő: 03:00:22
35
: Végső Gábor Csoportja (3 fő)
Befutó idő: 03:01:20
36
: Szatmáriné Bártfai Boglárka
Befutó idő: 03:03:33
37
: Szatmári Gábor
Befutó idő: 03:03:41
38
: Vörös Kinga
Befutó idő: 03:04:38
39
: Takács Zoltán
Befutó idő: 03:04:38
40
: Novák Péter
Befutó idő: 03:04:38
41
: Szabó Dániel
Befutó idő: 03:05:18
42
: Kocsis József
Befutó idő: 03:05:45
43
: Angyal Zsuzsanna
Befutó idő: 03:05:49
44
: Süttő Péter
Befutó idő: 03:07:08
45
: Báthori Attila és Báthori Zsolt (2 fő)
Befutó idő: 03:08:46
46
: Nagy Lajos
Befutó idő: 03:09:36
47
: Hunyadi István
Befutó idő: 03:11:15
48
: Erőd János
Befutó idő: 03:13:25
49
: Lakics Attila
Befutó idő: 03:13:32
50
: Böszörményi Béla
Befutó idő: 03:14:54
51
: Zsilinyi Gergely
Befutó idő: 03:15:49
52
: Barancsuk Ádám
Befutó idő: 03:16:06
53
: Zsilinyi Zsófia
Befutó idő: 03:16:08
54
: Puskás Kata
Befutó idő: 03:16:14
55
: Csomor Endre
Befutó idő: 03:16:48
56
: Pap Norbert Csoportja (2 fő)
Befutó idő: 03:17:10
57
: András Soós
Befutó idő: 03:17:21
58
: Marcell Magyari
Befutó idő: 03:18:40
59
: Rietling Viktória
Befutó idő: 03:18:59
60
: Busa Károly
Befutó idő: 03:19:04
61
: Busáné Pálmai Gabriella
Befutó idő: 03:19:16
62
: Horváth Klára Csoportja (2 fő)
Befutó idő: 03:19:34
63
: Gáspár Csaba
Befutó idő: 03:19:41
64
: Harcosfalvi László
Befutó idő: 03:20:14
65
: Tarjáni Olivér
Befutó idő: 03:20:43
66
: Rydzewski Anna
Befutó idő: 03:20:53
67
: Bártfai Tamás
Befutó idő: 03:21:02
68
: Puskás József
Befutó idő: 03:22:34
69
: Kucsera Ákos
Befutó idő: 03:22:45
70
: Dr. Pózmán Ilona
Befutó idő: 03:23:17
71
: Zsolt Illés
Befutó idő: 03:23:23
72
: Pávó Emese
Befutó idő: 03:24:28
73
: Pávó Balázs
Befutó idő: 03:24:28
74
: Károly Viktória
Befutó idő: 03:24:31
75
: Varga Klaudia Csoportja (2 fő)
Befutó idő: 03:24:34
76
: Valu Attila
Befutó idő: 03:25:18
77
: Kanóczki Olga
Befutó idő: 03:30:52
78
: Zsolt Illés
Befutó idő: 03:31:02
79
: TIBOR FARKASDI
Befutó idő: 03:31:29
80
: Sütö Zoltán Csoportja (2 fő)
Befutó idő: 03:32:51
81
: Gombos István
Befutó idő: 03:33:38
82
: Soltész Márton
Befutó idő: 03:34:21
83
: Pécsi Linda Ilona Csoportja (4 fő)
Befutó idő: 03:34:47
84
: Tóth Mónika Csoportja (2 fő)
Befutó idő: 03:35:20
85
: Sift Alexandra
Befutó idő: 03:35:24
86
: Szabó-Czimbalmos Evelin
Befutó idő: 03:35:57
87
: Nagy Norbert
Befutó idő: 03:35:58
88
: Pechó Zita
Befutó idő: 03:36:32
89
: Hengán Kolos
Befutó idő: 03:36:43
90
: Varga István Csoportja (2 fő)
Befutó idő: 03:37:08
91
: Menyhért Balázs
Befutó idő: 03:37:23
92
: Schmidt Boglárka
Befutó idő: 03:37:41
93
: Weisz György
Befutó idő: 03:38:11
94
: Zoltán Horváth
Befutó idő: 03:39:24
95
: Molnár Richárd Alex
Befutó idő: 03:41:32
96
: Galsi Dániel
Befutó idő: 03:42:23
97
: Szilágyi Emőke Rita Csoportja (5 fő)
Befutó idő: 03:43:46
98
: Békési Ádám
Befutó idő: 03:44:58
99
: Cerghizan Cynthia
Befutó idő: 03:45:05
100
: Lánczi Péter
Befutó idő: 03:45:26